info@pharmdelivery.cz

Drylock Technologies

Vyrobeno v České Republice  
Zastoupení na českém trhu společností Pharm delivery
Inovativní hygienické potřeby pro každodenní použití, ochranu i pohodlí od výrobce Drylock Technologies

 

Zejména v této době, kdy je ekonomika celého světa ohrožena virovou pandemií, bychom měli podporovat především výrobce v tuzemsku. Inkontinenční pomůcky DAILEE jsou vyrobené v Hrádku nad Nisou. Právě zde má výrobce Drylock Technologies svůj závod, kde vyrábí nejen inkontinenční pomůcky DAILEE, ale také dětské plenky MAGICS. Firma Drylock Technologies získala už několik ocenění v soutěži Progresivní zaměstnavatel regionu. V roce 2012 vyvinula společnost revoluční technologii magických kanálků. Jejich bezcelulózová plena pak ihned získala několik ocenění – za inovativnost a výjimečné užitné vlastnosti. 

Drylock Technologies obdržel certifikát „CO₂ neutrální“ od nezávislé poradenské společnosti CO₂logic v oblasti klimatu a od Belgické inspekční a certifikační instituce Vinçotte a je tak odměněn za své úsilí o snížení emisí CO₂. Všechny výrobní procesy, které produkují emise, využívají obnovitelnou energii a tam, kde to není možné, Drylock Technologies kompenzuje emise podporou certifikovaných klimatických projektů.

Technologie magických kanálků "Comfort dry"Magické kanálky "Comfort dry"

Výhodou je inovativní technologie výroby, kdy jsou navlékací plenkové kalhotky vyrobeny formou magických kanálků. Plenkové kalhotky jsou díky tomu velmi tenké a diskrétní a není třeba je tak často vyměňovat. V krátkém čase a efektivně rozvedou tekutinu a využijí tak celý potenciál pleny, který je indikován proužkem plnosti pleny.

Každý si vybere to nejlepší

Na výběr máte z široké škály velikostí. Všechny inkontinenční pomůcky DAILEE jsou dostatečně flexibilní, aby vyhovovaly každému typu těla. Pro lehký stupeň inkontinence jsou určené inkontinenční vložky pro ženy a pro muže. Pro střední až těžký stupeň inkontinence potom plenkové kalhotky natahovací nebo zalepovací. Sortiment doplňují vložné pleny a savé podložky.

DAILEE hradí pojišťovna

Produkty DAILEE je možné nechat předepsat na poukaz na zdravotnickou pomůcku. Každá inkontinenční pomůcka premium kvality má svůj kód SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv). Kód najdete vždy u vybrané položky, případně v preskripční kartě DAILEE.

Dopřejte sobě nebo svým blízkým to nejlepší. Vyberte si inkontinenční pomůcku DAILEE.

Přehled dalších článků | Autor: Pharm Delivery | Počet přečtení: 1749x


Další informace

Kontakt

Adresa provozovny:
Pharm delivery s.r.o.
Sokolovská 149
570 01 Litomyšl

IČO 02514401

Provozní doba:
Po - Pá  7.30 - 15.30 hod.

info@pharmdelivery.cz
www.pharmdelivery.cz